Akyol Granit Mermer. Zirveye Yolculukta Doğru Tercih..
Hakkımızda

Akyol Granit Mermer

Biz Akyol Granit Mermer İth.ve İhr. Olarak ticari hayatımıza 2006 yılı itibari ile şuanki yeri olan Ferhatpaşa / Samandıra deposunda başladık ve faaliyetlerimize de burada devam etmekteyiz. Granit konusunda uzman olan aynı zamanda kurucularımız olan Harun akyol ve A.Ruşenin büyük emek ve çabaları neticesinde şuan 2000m2 açık alan üzerine kurulu olan firmamızda Granit adına her türlü doğal taş stoğumuza rastlamanız mümkündür.

Granit çeşitlerimiz yanında her türlü Çim Stone ve Çin Graniti stoğumuzada yer vermekteyiz. 2007 yılından sonra müşterilerimize gerek daha iyi hizmet vermek adına gerekse oluşan piyasa taleplerine cevap vermek adına firmamız sahası içinde Granit kesim makinamızıda kattık. bunun sonucunda ise her türlü granit kesim ,ebatlama ,apc, yakma ile birlikte granit delme gibi yüzey ve cephe kaplama işlemlerinde gerekli olan işçilikleri yerine getirebilecek kapasiteye sahip olduk ve bu hizmetleri de müşterilerimize sunmaktan kıvanç duymaktayız. Müşteri isteklerini karşılamak ve onlara daha hızlı ve yüksek kalitede hizmet vermek adına Çin bazlı taş alımlarımızda olabilmektedir.

Misyon olarak kendimize benimsediğimiz amaçlar öncelikli olarak müşteri odaklı atılımcı ,yenilikçi ,hoşgörülü,çözümcü ve hızlı hizmet verebilmek ve müşterilerimizle bir aile ve dostluk zinciri kurabilmektir. Vizyonumuz ise bütün bunların akabinde büyüyen gelişen ,piyasa taleplerini anında karşılayan Granit adına bütün çözümleri ve tercihleri sunabilen bir Akyol Granit mermer Oluşumunu kurmak biz ve çalışanlarımızın birincil hedefi olduğunu belirtebiliriz. Sizi de bizimle çalışmaya davet etmekten gurur duyarız..

Etiketler: Hakkımızda

Son Eklenen Ürünler

İletişim

2006 yılında kurulmuş olan firmamız, Granit Mermer sektöründeki faaliyetlerini geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve bünyesinde uygulayan uzman kuruluştur.

Ferhatpaşa Mh. Akdeniz Cd. G49 Sk. No:10 Ataşehir/İSTANBUL

0216 471 10 69 - 70

info@akyolgranitmermer.com

Ürün Grupları