Akyol Granit Mermer. Zirveye Yolculukta Doğru Tercih..
Uygulama

Akyol Granit Mermer

 
Akyol Granit Mermer, sektördeki lider firma konumuyla, bir metrekareden, binlerce metrekareye kadar dilenen türde ve şekilde blok ve plaka graniti stoklarında bulunduruyor. 
Yapılarda, dış cephe kaplamasından zemin döşemelerine, merdivenlerden mutfak ve banyo tezgahlarına, asansör sövelerinden şöminelere kadar çeşitli alanlarda kullanılan granit, insanoğlunun yüzyıllardır vazgeçemediği bir doğa mucizesi... 

Çağlar boyu bir prestij simgesi olan granit, Akyol Mermer Granit'in gücü ve kalitesi ile kıtalar arası yolculuğunu sürdürürken, Akyol Mermer Granit'de kullanılan yeni teknolojiler sayesinde insanoğluna farklı ortamlarda hizmet etmeye, uygulandığı her yapıya değer katmaya devam ediyor. 
 
Pencere önü denizliklerinden asansör sövelerine, merdiven kaplamalardan mutfak ve banyo tezgahlarına siz de tasarım ve şıklığı hayatınıza dahil etmek istiyorsanız Akyol Granit Mermer’in geniş ürün yelpazesine görmeden karar vermeyin.

Etiketler: mermer uygulama mermer granit uygulama granit uygulama

Son Eklenen Ürünler

İletişim

2006 yılında kurulmuş olan firmamız, Granit Mermer sektöründeki faaliyetlerini geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve bünyesinde uygulayan uzman kuruluştur.

Ferhatpaşa Mh. Akdeniz Cd. G49 Sk. No:10 Ataşehir/İSTANBUL

0216 471 10 69 - 70

info@akyolgranitmermer.com

Ürün Grupları